Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

OTEVŘENO

           Informujeme Vás,že dle nařízení vlády platného od 16.3.2020 autoservisy byly vyjmuty z omezení provozu prodeje a služeb. Jsme tu opět pro vás a připraveni se postarat o vaše auta.  

 
17. 3. 2020 | Rubrika: Aktuality

Pojištění strojních částí motoru po montáži zařízení LPG

Podrobnosti o pojištění naleznete po rozkliknutí článku.

 
11. 2. 2015 | Rubrika: Aktuality

Žárovky s 12 měsíční zárukou

 
29. 12. 2013 | Rubrika: Aktuality

Taxametr TJM 03

 
4. 3. 2013 | Rubrika: Aktuality

Tankovací redukce LPG

Tankovací redukce si můžete zakoupit přímo u nás v servisu. Užitečný článek s informacemi naleznete po rozkliknutí. 

 
10. 9. 2012 | Rubrika: Aktuality

Taxametr Digitax F3 plus

Další podrobnosti naleznete po rozkliknutí článku. 

 
4. 7. 2012 | Rubrika: Aktuality

LPG Provoz

Když se u automobilu řekne plynový pohon, skoro každému se vybaví zkratka LPG. Pochází z anglického Liquified Petroleum Gas a skrývá se pod ní starý známý tlakem zkapalněný propan-butan. Pod zkratkou CNG je zase ukryt zemní plyn, jehož použití v dopravě je rozšířeno podstatně méně. Z pohledu běžného uživatele ho diskvalifikuje především absence čerpacích stanic, kratší dojezd při ještě objemnější nádrži než u LPG i vyšší cena za přestavbu vozidla a její schválení. Pokud budete uvažovat o alternativním pohonu, přichází v úvahu zatím asi jediné plynné palivo - LPG.

 
13. 1. 2007 | Rubrika: Aktuality

Bezpečnost především!

Hodně lidí se do přestavby vozidla na LPG nepouští z obavy o vlastní bezpečnost. Stačí vzpomenout na obrázek z novin nebo televize, co dokáže.........

 
13. 1. 2007 | Rubrika: Aktuality

Hlavní výhoda - lacinější provoz

Hlavní výhodou LPG je zhruba poloviční úspora nákladů oproti provozu na benzín. Cena LPG je ve srovnání s benzínem poloviční. Motor má klidnější a tišší chod a méně se opotřebovává, protože v něm nevznikají karbonové usazeniny. Hřát vás také může vědomí, že provozem automobilu na plyn o něco méně ničíte životní prostředí. Určitou výhodou pak je zachování možnosti provozu na LPG i na benzín, tedy prodloužení dojezdu. To však bylo aktuální spíše před několika lety, kdy síť čerpacích stanic LPG byla podstatně řidší než dnes.

 
13. 1. 2007 | Rubrika: Aktuality